czwartek, 9 stycznia 2014

Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body

Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Po moim wczorajszym wpisie pojawiło się wiele znaków zapytania- czy przeszczep główki na ciałko BB to na pewno dobry pomysł i czy krój płaszcza nie zakrywa tego i owego :) Gdybym nie wykonała go samodzielnie (przeszczepu- nie płaszcza ;)) i nie widziała efektów na własne oczy, również miałabym sporo wątpliwości. Prawdę powiedziawszy zrobiłabym to dużo wcześniej, gdyby nie przeświadczenie, że z tego raczej nic nie będzie. Pamiętajcie, że moja P.J. nie miała wiele do stracenia, a jedynie do zyskania.Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Kolor ciała idealnie pasuje do główki. Sama ona nie wchodzi tak głęboko jak normalna główka współczesnej lalki, ponieważ otwór w niej jest mniejszy, dostosowany do sztyfcika. Przez to szyja wydaje się być minimalnie dłuższa (i smuklejsza). Dodam, że zamontowanie główki na ruchomym zaczepie umożliwiło jej ruchy góra-dół.Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Deluxe Quick Curl P.J. on Belly Button body


Ubranek do dzisiejszej sesji zdjęciowej użyczyła Tropical Miko 1885.


5 komentarzy:

 1. Na potrzeby poniższego komentarza pozwolę sobie stworzyć nowe słowo żeby móc powiedzieć, że zaiste modgiliańsko wygląda.
  I zapomniałam wspomnieć, że w przedostatnim rzucie desperacji próbowałam spiłować kawałek szyi w ciałku bb i dolepić czopka z poxiliny dzięki czemu udało mi się uzyskać kilka spektakularnych "łojezusmarjajakpiknie" koszmarków.

  & eee, buzię ma tak ładną, że kto by się tam w sumie gapił na ciałko... śliczna jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem wygląda świetnie !!! ... i jej minka świadczy o tym, że ma tego świadomość :) .
  Wiem, to laickie prostactwo z mojej strony ale bardzo lubię ciałko BB ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To niesamowicie sympatyczna i śliczna lalka! Lepiej odrobinę dłuższa szyja niż krótsza, która bardzo zakłóca proporcję. Tutaj jest w sam raz. Gratuluję jeszcze raz pięknej panny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest przepiękna. Ma tak śliczne usteczka, że napatrzeć się nie mogę.

  OdpowiedzUsuń