czwartek, 26 grudnia 2013

Pozostali członkowie rodziny Steffi Love

Pozostali członkowie rodziny Steffi Love


Kevin Love by Simba


Pochwaliłam się już Stefkami, więc teraz wypadałoby pokazać resztę rodziny Love. Najpierw pokaże się Wam Kevin- stefkowy mąż i ojciec rodziny.Kevin Love by Simba


Porównując ze Steffi, dziwi nieco marne wykonanie jej  męża. Typowa wydmuszka bez możliwości zgięcia żadnej z kończyn. Dobrze chociaż, że posiada skrętną talię, a ręce i nogi wychylają się w przód i tył.


Chłopak stąpa dość elegancko wyprostowany jak struna. Sygnaturę posiada wybitą na dolnej części głowy (karku):


SIMBA-TOYS


Na plecach zaś tylko napis:


MADE IN CHINAKevin Love by Simba


Steffi i jej ukochany Kevin doczekali się również potomstwa. Między innymi są to Evi oraz Timmy (dziewczynka i chłopiec): przedszkolaki dzierżące zwykle ten sam head mold i budowę ciała. Różnią się grafiką twarzy, fryzurą i strojem.


Najstarszym typem lalki przedszkolaka, moim ulubionym zresztą, jest ten, którego przedstawia pucułowata laleczka pierwsza od lewej. W tym przypadku jest to chłopiec i nazywa się Timmy.


Dwie kolejne laleczki to dziewczynki o imieniu Evi. Posiadają one już nowszy typ główki oraz inaczej zbudowane ciało. Są nieco wyższe od Timmy'ego i smuklejsze. Prezentują dwa różne rodzaje budowy ciała. Pierwszy, klasyczny z niezginającymi się kończynami, oraz drugi, ze zginającymi się kolanami i udami odchylającymi się na boki.
Timmy nie posiada sygnaturki ani na głowie ani na tułowiu. Jedyny napis:


MADE IN CHINA


znajduje się na plecach. U obu Evi sygnatura oraz miejsce produkcji znajduje się na lędźwiach.


Simba
MADE IN CHINA


...


Poza Steffi, Kevinem i przedszkolakami, istnieją jeszcze inni, rzadziej spotykani członkowie rodziny: niemowlęta i nastolatki, których na obecną chwilę nie posiadam. Tak samo, jak i poprzedni wpis dotyczący Steffi, także i ten będzie na bieżąco, i w miarę możliwości, uzupełniany.


4 komentarze:

 1. jaki przystojny "Stefek"! wiem, wiem, że Kevin, no ale ja mam zawsze problem z jego imieniem, to najczęściej nazywam go "Stefkiem" =)
  Mój Stefek jest motocyklistą- zadziorny tym... nago jeszcze go nie widziałam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej, czyli wychodzi na to, że jedna z moich najmniejszych laleczek z tego wpisu: http://zabawkarnia.blogspot.com/2013/03/dziewczynki-z-szafy.html to bezczelny odlew z pierwszego dzieciaczka! Coś czułam, że to chiński klon po całości, ale wychodzi na to, że z całkiem dobrej firmy zrzynali... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Był jeszcze jeden braciszek Evi, jej wielkości:
  http://dollsecondhand.files.wordpress.com/2011/03/pict0337.jpg
  Nazywał się Courtney :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I have this doll in blonde. It is the cheapest version of the doll. There are better version of the doll. This doll came in a set that had great accessories but the male doll was done cheaply. I have one that was sold by itself that is made much better!

  OdpowiedzUsuń