wtorek, 12 listopada 2013

Midge and Baby: Barbie? Midge?Midge and Baby


Dzisiejszy wpis pojawia się w ramach ciekawostki. Chcę Wam pokazać bardzo ciekawą lalkę, którą właściwie trudno jednoznacznie opisać. Jest to kolejna ciążowa lalka ze stajni Mattela, ale wydana już po zakończeniu produkcji Happy Family. Można ją było kupić w dość wąskim pudełeczku bez napisów nawiązujących do HP, za to z nazwą Barbie. Przynajmniej na froncie opakowania, bo z tyłu pojawia się informacja, że mamy do czynienia z serią Midge and Baby. A więc lalka, mimo, że nazywana przez większość Midge z twarzą Teen Skipper, to tak naprawdę Barbie, choć z serii Midge and Family... Oszaleję o_o...Midge and Baby


Lalka posiada identyczne ciało, jak wszystkie lalki ciążowe Mattela. Charakterystyczne ręce przystosowane do trzymania dzidziusia i brzuszek z wbudowanym magnesem. Twarz Teen Skipper odziedziczyła niejako po ciemnoskórych Midge AA HP, za to kolor włosów po standardowej Midge. I może to właśnie przez kolor włosów jest określana dalej jako Midge?..


Midge and Baby


Tak, czy inaczej lalka jest bardzo ładna. Lubię mold Teen Skipper, zwłaszcza w tak delikatnym wydaniu.


Midge and Baby


Ubranko stanowi jeansowa sukienka zapinaną na plecach na rzep. Można ją z łatwością dopasowywać do zmiennego obwodu brzuszka. Butki są różowe na niskim obcasie. Jakby kto pytał, to obrączka na rączce jest jak najbardziej obecna :)


7 komentarzy:

 1. No, no, no... Pierwszy raz widzę taką lalkę i pierwszy raz o niej słyszę! Gdyby nie to, że faktycznie ma buzię teen Skipper, to bym nie wierzyła, że to Mattel!
  Pyszczek ma słodki i śliczną kieckę, ale strasznie tajemnicza z niej panna!
  Może to dziecko Kena i stąd te sekrety? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: I like this Barbie collection 'Happy Family'. She is very pretty. Nice outfit in jeans. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bardzo podoba mi się ten mold, na dodatek ma prześliczny kolor włosów.

  OdpowiedzUsuń
 4. a - z opisu jest jak panna Jekyll i pani Hyde - tyle w sobie mieści osobowości - i Midge i Barbie i Skipper :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogubiłam się zupełnie :( ...
  Kolor włosów cudny i taki ładny, delikatny makijaż :):)

  OdpowiedzUsuń
 6. W tej stylizacji buziak wcale nie wygląda bardzo teen. Cóż mówić skiperka w roli rudowłosej mamy jest śliczna:)

  OdpowiedzUsuń