środa, 16 października 2013

Twirly Curls Barbie AA 1982

Twirly Curls Barbie AA 1982Twirly Curls Barbie AA 1982


Loczki, jak to nazwała je Gosia, są jednymi z najsympatyczniejszych lalek, jakie wyprodukował Mattel. W zależności od kraju produkcji, czy zdolności pojedynczego malującego lalkę, Loczki potrafią wyglądać zupełnie inaczej! Różnią się wielkością oczu, grubością kreski, odcieniem ust, a także sposobem wszywania włosów i układem fryzury.

Poprzednie wpisy dotyczące tych lalek znajdziecie: tutaj, tutaj i tutaj.

Dzisiaj jednak mam przyjemność przedstawić wersję afroamerykańską!Twirly Curls Barbie AA 1982


Bardzo długo o niej marzyłam, a realizacja marzenia zajęła jeszcze dłużej. Po dwóch latach ślepienia za dobrą okazją, w końcu udało się! Twirly Curls AA Barbie porzuciła zatęchłe poddasze starszej Pani i przyjechała do mnie. Została wykąpana, wypachniona i podczesana... acz tu trafiła kosa na kamień. Włosy są BARDZO rzadko rootowane. Na zdjęciach tego nie widać, ale lalka posiada duże połacie łysiny i nie sposób uczesać jej inaczej, niż tak, jak jest to widoczne na zdjęciach. No szkoda, ale za to idealny malunek oczy wynagradza wszelkie niedociągnięcia lalki!Twirly Curls Barbie AA 1982


Poza butkami, cały strój, choć nieco wyblakły, jest kompletny! Dla przypomnienia,  z czego się on składa, sięgnę po zdjęcie innego Loczka.Twirly Curls Barbie 1982


Ano właśnie. Biały Loczek wciąż u mnie mieszka i miewa się doskonale. Proszę, o to dowód:


Twirly Curls Barbies 1982


Co więcej, jest jeszcze trzeci, którego może pamiętacie z pamiętnej fashionistkowej sesji tutaj.Twirly Curls Barbies 1982


Lalka przeszła kolejne zabiegi upiększające. Między innymi kurację słoneczną, dzięki której udało się w końcu pozbawić zielonych plam z czupryny i nieco rozjaśnić buziaka.
Twirly Curls Barbie 1982


Na koniec dodam, że kolejna Twirly Curls Barbie czeka na swoje 5minut. Czeka mnie z nią jeszcze mnóstwo pracy, gdyż ma sporo plam i włosy w tragicznym stanie, ale dam radę, bo jak nie ja, to kto? :)))


Twirly Curls Barbie AA 1982


Miał być wpis o jednej Twirly Curls, a nagle zrobiło się ich stado... Hahaha :)

8 komentarzy:

 1. Buuuu :((( Ja chcę takiego "loczka"! koniecznie z takim "kartofelkiem"! Buuuu!!!!
  Nie ogarniam... lalka jak z pudła wyjęta, a Ty o jakichś łysinach piszesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, jaka ona piękniutka :-) Jak dla mnie, to najładniejsza z serii, właśnie za ten kartofelek i śliczne usteczka :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna! To chyba jedna z tych AA, która lepiej wygląda od białej Barbie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się prezentuje. Wcale bym nie powiedziała, że gdzieś tam się czai łysinka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne są wszystkie. Znowu to powiem: nie to, co teraz :P Przy okazji dowiedziałam się, skąd pochodzi jeden z zalegających u mnie ciuszków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna jest !!! Nie widać tego, że z włosami jest coś nie tak ...
  Kartofelek najładniejszy !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wprawdzie nie przypadam za tym konkretnym moldem AA, ale tej lalce całkiem pasuje... Btw. fajnie by było temu środkowemu Loczkowi sprawić kopię oryginalnego kostiumu, nawet taką średnio podobną, ale w niebieskim. Wtedy we trzy wyglądałyby jeszcze ciekawiej ;)

  OdpowiedzUsuń

Translate

Popular posts

Szukaj na tym blogu