poniedziałek, 3 września 2012

Oh yeah!

 
Dziś będzie krótko, acz treściwie:

Zostałam przyjęta do DollPlazy!!!


15 komentarzy:

 1. Gratulacje! Kolejne miejsce w sieci, gdzie będziemy się widywać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. o co chodzi z tym forum, nowy status, prestiż, możliwość zdobycia większej wiedzy o lalkach.. dużo o nim słyszałam ale negatywów i ciągle mnie to gryzie. Z czym ta przynależność się wiąże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to, co wymieniłaś: nowy status, prestiż i możliwość zdobycia wiedzy w o lalkach. Gdyby nie to, nikt by się tak tym nie emocjonował ;) A tak na poważnie- cieszę się z przynależności do DP, bo mam szansę obserwować i czerpać wiedzę od osób, które od wielu lat (często dziestu) zbierają lalki (lub tworzą dla nich). Znają dobre i złe strony tej pasji. Potrafią pomóc z problemem, nad którym początkujący zbieracz nie wie nawet co począć. I z podobnych powodów nie zamierzam opuszczać DF- uczmy się od siebie i pomagajmy sobie.

   Usuń
 3. Super! Gratulacje :) Tylko z Dolls forum aby nie uciekaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, dlaczego miałabym uciekać? ;)

   Usuń
  2. Właśnie, właśnie :) Tylko tam nas nie opuszczaj :)
   Poza tym - gratulacje!

   Usuń
 4. Wow, gratulacje! Też bym chciała się tam zarejestrować, ale pozamykane na 4 spusty i nie wiem nawet, od czego zacząć. Zdradzisz sekret?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! To żaden sekret :) DollPlaza jest zamkniętym forum, więc nie da rady z zewnątrz podejrzeć niczego poza regulaminem- on jest dostępny dla każdego i zawiera wszystkie potrzebne informacje. Będziesz musiała skontaktować się z administratorami forum i poprosić o kwestionariusz, który wypełniony odeślesz z powrotem. Wymagana jest też rekomendacja od kogoś z DP.

   Usuń